Barbara Kobielska

Z cyklu: „Ocalić od zapomnienia...”

„Zapraszamy na spotkania”

28 maja 2010
autor: Krzysztof Kobielski, artykuł ukazał się na portalu www.dolnoslazacy.pl.
Debiut blogerski mojego męża Krzysztofa Kobielskiego, posługującego się na portalu „Dolnoślązacy” maksymą „Salus aegroti suprema lex” i określającego się tam jako:
„Bloger nuworysz, architekt z wykształcenia i z zawodu, wrocławianin z urodzenia, psychiatra z zamiłowania, satyryk z wyboru, twórca zjawiska tzw. "kobielszczyzny"
z nadania niejakiego Piotra Matejczyka...


Szanowni Państwo, pragnę poiformować o dwóch ciekawych spotkaniach, które odbędą się we Wrocławiu w najbliższym czasie, mianowicie:

W dniu 29 maja 2010 r. (w najbliższą sobotę) o godz. 17:00 z przy ul. Jugosławiańskiej 65 we Wrocławiu odbędzie się spotkanie z prof. Zdzisławem Krasnodębskim. Temat spotkania (moim zdaniem bardzo ciekawy): "Rola polskich elit w przełomach 1918 i 1989 roku".

Natomiast dnia 2 czerwca 2010 r. (w środę) o godz. 18:00 w Gimnazjum Salezjańskim im. Św. Edyty Stein przy ul. Bolesława Prusa 78 we Wrocławiu (obok kościoła p.w. Św. Michała Archanioła) odbędzie się debata „Dlaczego warto głosować na Jarosława Kaczyńskiego?”.
Temat również bardzo ciekawy. W dyskusji panelowej udział wezmą Beata Kempa - posłanka Prawa i Sprawiedliwości oraz Roman Kowalczyk - Redaktor Naczelny Portalu PiS w Okręgu Wrocławskim. Debata odbędzie się w ramach comiesięcznych dyskusji organizowanych przez Klub Spotkanie i Dialog.

Myślę, że może to być też dobra okazja do rozmowy na temat działań Wrocławskiego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego jako Kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Wstęp na obydwa spotkania jest oczywiście wolny. Organizatorzy gorąco zapraszają wszystkich chętnych. Do ciekawej dyskusji użytkowników i sympatyków forum www.dolnoslaza-
cy.pl chyba nie trzeba zbyt nachalnie zapraszać. Jeżeli kogoś zraniłem tym swoim wpisem - przepraszam, ale jest to mój pierwszy wpis na pierwszym moim blogu w życiu, mimo zaawansowanego już znacznie -jak na takie ekstrawagancje -wieku ;-).


Copyright by Barbara Jach-Kobielska & Krzysztof Kobielski © 2011
Wszystkie prawa zastrzeżone - All rights reserved
 
 
Designed by Krzysztof Kobielski & Jacek Francuz from "MILESTONES-IT"